A101 26 aralık hafta sonu aktüel ürünler kataloğu cumartesi - pazar fırsatları tüm hızıyla devam ediyor. "Hafta Sonu Kaçığız" sloganlı muhteşem sayfada A101 yine indirimli ürünlerini sıralamış. Karadem Ala siyah çay 1kg özel ürünü %24 indirimli fiyatı ile geliyor. Serbest dolaşan etiketli 10lu ve 9lu yumurta ürünleri indirimli olarak geliyor. Sevilen içecek Fruko da bu sayfada. Head & Shoulders şampuan çeşitleri %21 indirimli olarak sunuluyor. Süzme çiçek balı ürünü ve salatalık turşusu ürünü de bu sayfada yerini alıyor. Dondurulmuş patates 1kg ürünü Nimet markası ile sizlerle. 26 aralık cumartesi etiketli ürünlerde ise şunlar var; Dr.Oetker kakaolu puding, Dr.Oetker köstebek pasta / çikolatalı turta, Dr.Oetker kakaolu bisküvili küp, Dr.Oetker krem şanti ürünü 3 al 2 öde, Dr.Oetker kakaoulu pasta süsü, Dr.Oetker çikolata kalpler ve daha fazla Dr.Oetker markalı ürün 26 aralık cumartesi günü A101 ile indirimde... Daha fazlası ve fiyatları için kataloğa bakabilir A101 aktüel fırsatlarını detaylıca öğrenebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Aralık 2015 tarihinde, A101 26 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...