A101 aktüel 26 ekim kataloglarını incelemeye devam ediyoruz. Bu hafta sunulması beklenen A101 ürünlerine daha yakından bakıyoruz. Harika indirimler ve güzel fiyatlar ile çeşitli ürünler sizlerle oluyor. A101 market bu hafta ürünlerine bakacak olursak; Black+Decker dekupaj testere sizlerle. Ayrıca 19” metal kilitli takım çantası da satılacak. Bir başka üründe ise Hi-Level MicroSD kart 16GB yer alıyor. Ayrıca Hi-Level Smart çift girişli USB bellek 16GB de güzel fiyatı ile dikkat çekiyor. Ayrıca A101 markette Vestel LED ampul de sizlerle. Bir başka üründe Hometech mini uydu alıcısı yer alırken Oyuncak sürtmeli kırılmaz araba sizlerle. Oyuncak tren seti de sizlerle olurken Oyuncak metal çekbırak araba olarak geliyor. Bir diğer üründe Oyuncak polis/itfaiye garaj set, Masal kitapları da sizlerle olurken Oyuncak doktor/tamir çantası de sizlerleyken Volt boks torbası da önemli fiyatı ile geliyor. A101 market aktüel ürünlerinde bu hafta pek çok indirimli ürün yer alıyor. Muhteşem 26 ekim tarihli indirimleri inceledik. Daha fazlasını a101.com.tr’Den rahatlıkla görebilirsiniz. Bu incelemenin de sonuna geldik, devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Ekim 2017 tarihinde, A101 26 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...