A101 26 Ekim 2017 Perşembe aktüel ürünlerinde muhteşem indirimler yer almaya devam ediyor. A101 aktüel yeni indirim sayfasında yine sosyal medyada çok konuşulacak muhteşem indirimler var. İlk olarak Kumtel KO-805 aspiratör bu hafta geliyor. Ürün için ebat: 61,5x20x36 cm olarak yazılmış. 220V güce sahip ürün 320 mküp/saat emiş gücüne sahip. Daha fazla özelliği görselden görebilirsiniz. İkinci üründe Kumtel KO-430 set üstü ocak yer alıyor. Ürün Inox yüzeye sahip ve yandan düğmeli. Doğalgazdan LPG’ye dönüşüm için uygun olan ürün 2 yıl da garantili. Ayrıca ürün için kurulum ücretsizdir ibaresi de var. Diğer fırsat Sinbo SHB-3102 çubuk blender… Ayrıca sayfada Arzum AR 2003 Cookart Eco midi fırın yer alıyor. Tencere seti 6 parça ve son olarak ise Orta boy çaydanlık ürünleri de indirimde. Bu sayfa indirim ve çeşit olarak çok tatmin edici… Arzum’un midi fırın ürünü oldukça iyi, tencereler aynı şekilde iyi… Diğer ürünler de fiyat&performans f/p olarak oldukça iyi. Bu denli muhteşem fırsatları tek sayfada görmek çok keyif verici… A101 yine üzerine düşeni yapmış gibi görünüyor, teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Ekim 2017 tarihinde, A101 26 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...