A101 26 Ekim 2017 aktüel perşembe kataloglarında muhteşem indirimler var. Bu hafta tam anlamı ile 26 ekim itibari ile süper indirimler var. Şimdi sayfadaki indirimleri inceleyelim ve stok sınırına da dikkat ederek 26 ekime dek A101'e bakalım... İlk olarak Hi-Level 48” uydu alıcılı Full HD LED Tv var. Üründen sonra Samsung Galaxy J120 cep telefonu geliyor. Bir diğer üründe ise Piranha 7” tablet yer almış. Elektronik ürünlerde muhteşem bir sayfa hazırlayan A101 market devamında ve diğer sayfalarda ise Black+Decker dekupaj testere, 19” metal kilitli takım çantası gibi ürünler de var. A101 market 26 ekim fırsatlarının bir diğerinde ise Hi-Level MicroSD kart 16GB var ayrıca Hi-Level Smart çift girişli USB bellek 16GB de sizlerle oluyor. Sosyal medyayı sallayan indirimleri incelemeye devam edelim. Vestel LED ampul, Hometech mini uydu alıcısı, Oyuncak sürtmeli kırılmaz araba gibi ürünler var. Oyuncak ürünleri sayfasını bir başka sayfada yine inceledik. Oradan daha detaylı görebilirsiniz. Ancak kısaca bahsedelim. Oyuncak tren seti, Oyuncak metal çekbırak araba, Oyuncak polis/itfaiye garaj set, Masal kitapları, Oyuncak doktor/tamir çantası sizlerle. Diğer ürünlerde ise Volt boks torbası var. Ayrıca ev tekstili ürünlerinde Zorluteks lisanslı nevresim takımı seti, Zorluteks lisanslı taraftar kırlent, Zorluteks lisanslı taraftar yatak örtüsü, Desenli çift kişilik yorgan ve son olarak ise Polar battaniye, Velsoft halı koruma, Kaymaz taban saçaklı yolluk sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Ekim 2017 tarihinde, A101 26 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...