A101 26 ekim aktüel ürünleri muhteşem fırsatlarında Marmarabirlik siyah zeytin 1400gr ürünü geliyor. Bu haftanın gıda indirimleri oldukça iyi. Diğer üründe Torku Light süt 4x1lt olarak sunulmuş. Diğer üründe ise Galie biberiye turşusu 3kg sizlerle oluyor. Ayrıca A101 market gıda ürünleri indirimleri sayfasında Eti Pastamia sütlü ballı ve cevizli pasta 265gr ürününü de sunmuş. Bu hafta A101 market indirimlerinde Sam dondurulmuş künefe 135gr de sizlerle. Devam edecek olursak; Sarelle Duo çikolatalı fındık kremalı gofret 4x33gr de sizlerle. Ayrıca Sarelle çikolatalı fındıklı gofret 4x33gr olarak sunulmuş. Bu hafta Malatya Pazarı kuru meyve Special bar 100gr da sizlerle. Devamında Nestle Damak Gece Antep fıstıklı bitter çikolata 40gr ürünü de indirime girmiş. Ayrıca Nestle 1927 sütlü/bitter baton çikolata 40gr leziz ürünü de indirimde iken ayrıca ve son olarak sayfa için Nestle Classic fındıklı beyaz çikolata 80gr sunulmuş. Beyaz çikolata sevenlerin kaçırmaması gereken güzel bir indirim demek hata olmaz. Devam edelim ve A101.com.tr’Den edinilen bilgiler ışığında fırsatlara göz atalım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Ekim 2017 tarihinde, A101 26 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...