A101 aktüel 26 ekim itibari ile indirimlerini muhteşem detaylar ile sunmaya devam ediyor. Bu haftanın yıldızı olan A101 yine Aldın Aldın diyerek harika ürünler sunuyor. Bu ürünleri incelemenin vakti geldi. Marie Claire yüz maskesi çeşitleri 150ml ürünü “Silver Mask – Black Mask – Gold Mask” olarak sunulmuş. Soffio yenidoğan ıslak havlu 3x40 adet ürünü de sizlerle. Stop Ever ağrı gidermeye yardımcı plaster ürünü de sizlerle. Kotex hijyenik ped ürününde de güzel bir fiyat var. Fairy bulaşık deterjanı 2x1500ml ürünü de sizlerle olurken ayrıca Speed perforeli temizlik bezi 20li ürünü de indirimli muhteşem fiyatı ile sizlerle. Parex trend konfor bulaşık süngeri 4’lü ürününde de indirim var ve Air Wick jel oda kokusu 150gr ürünü de sizlerle. A101 700 Marketi ile bu indirimleri sunmaya devam ediyor. Muhteşem indirimler sunuyor ve biz ve siz gibi müşterilerini sevindirmeyi çok iyi biliyor. Teşekkürler A101 ve bize bu fırsatları sunan A101’in çalışanları… İndirimli ürünleri sunarak sevindirmeye devam etmenizi bekliyoruz. Teşekkürler.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Ekim 2017 tarihinde, A101 26 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...