A101 aktüel ile haftanın yıldızları kataloğu yayınlandı. A101 21 Eylül tarihinden itibaren haftasonu fırsatlarına başlıyor. Sizlerde 21- 27 Eylül 2019 tarihleri arasında A101 marketlerinden yapacağınız alışverişlerde karlı çıkın. İlk kampanyalı ürün Ahir Salamura Yarım Yağlı Taze Beyaz Peynir 18,95 TL olarak satışa sunuluyorken, Pınar Kahvaltı Keyfi Tam Yağlı Beyaz Peynir 18,95 TL olarak indirime giriyor. İki ürünün fiyatı da aynı, dilediğinizi veya sevdiğiniz alabilirsiniz. Hatta çok avantajlı diyorsanız her iki ürünü de satın alabilirsiniz. Muratbey Tam Yağlı Taze Kaşar Peyniri 500 g 18,50 TL olarak A101 marketlerinde 21 Eylül tarihinde indirime giriyor. Yörsan Yağlı Süt 1 L ambalajı ile 3,95 TL olarak satılıyor. Hanımdan Cheesecake Çeşitleri 650 g 9,95 TL olarak görücüye A101 aktüelde çıkarılıyor. Çok avantajlı ve kaliteli ürünlerin hepsi A101 kataloglarında ssizleri bekliyor. Bu fırsat kaçmaz diyorsan https://aktuel-urunler.com adresinden katalogları inceleyip ne alacağınıza karar verin. Üstelik alışveriş listenizi buradan bakarak oluşturmaya ne dersiniz?

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Eylül 2019 tarihinde, A101 26 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...