A101 21 Eylül kataloglarında dev kampanya coşkusu başladı bile... A101 aktüel ile gelen sonbahar indirimleri oldukça iç açıcı... Bu hafta sonu tatilinizi renklendirecek indirimlere hemen göz atmaya başlıyoruz. Miskos Kâğıt Helva 45g 4 TL, Eti Form Tahıllı Buğday Patlağı 41g 3,50 TL olarak satışta... https://aktuel-urunler.com kalitesi ile A101 katalog incelemelerine devam ediyoruz. Üstelik bu ürünün 3 adet fiyatı... Çok uygun fiyatların ve kaliteli ürünlerin birleştiği bu market 21 Eylül tarihinde dolup taşacak. Ayrıca bu hafta sonu sizleri bekleyen diğer bir ürün Hayat Su 5 Litre 15,05 TL olarak indirime giriyor. 4 adet fiyatını burada sizlerle paylaşıyoruz. Adet fiyatları değişiyor. Bu yüzden Çok Alıp Az Ödemeye hazır mısınız? İndirime giren diğer su çeşitleri ise şu şekilde; Hayat Su 1,5 Litre 11,25 TL 6 adet fiyatı sizlerle... Çok sevilen atıştırmalıklar 21 Eylül 2019 tarihinde A101 aktüelde buluşuyor. Eti Tartini Frambuazlı Turta 171g 9 TL olarak satışa A101 marketlerinde çıkarılıyor. Eti severler bu fırsat tam size göre... Hayat Su 0,5 Litre 11,25 TL 12 adet fiyatı ile kampanyaya dâhil ediliyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Eylül 2019 tarihinde, A101 26 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...