A101 aktüel ile tekli ürün indirimi başlıyor. A101 21 Eylül tarihinde başlayan ve 27 Eylül tarihine kadar devam eden kampanyaları kaçırmayın. Hafta sonunuzun daha eğlenceli geçmesi için A101 marketlerine uğramak çok akıllıca olacak. Çünkü bu hafta sonu A101 aktüel de çok özel kampanyalar sizleri bekliyor. Mutfak alışverişinizi tamamlamadıysanız A101 aktuelde indirimli ürünleri satın alabilirsiniz. Üstelik piyasadan daha uygun fiyatlar A101 aktüelde 21 Eylül 2019 tarihinde sizleri bekliyor. https://aktuel-urunler.com sayfasında katalogları daha net görün... Her hafta olduğu gibi 21 Eylül Cumartesi günü A101 marketlerinde bir tane büyük indirimli ürün var. Bu ürüne uygun bir fiyata sahip olmak için tek yapmanız gereken 10 TL ve alışveriş olacak... Üstelik 21 Eylül ve 27 Eylül tarihlerinde yaptığınız alışverişlerde bu indirim geçerli... Merak uyandıran bu ürün Torku Dana Kangal Sucuk 200 g oluyor. Fiyatı ise A101 takipçilerini çok sevindirecek. 8,95 TL'ye A101 marketlerinde bulabileceğiniz bu fiyatı kaçırmayın. Mutlu hafta sonları...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Eylül 2019 tarihinde, A101 26 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...