A 101 aktüel ürünlerinde bitmek bilmeyen kataloglarda 26 mart 2015 7. sayfa ile bu haftayı indirime boğmaya devam ediyoruz. A101 aktüel fırsatlarını takip edip alışverişini akıllı biçimde yapanlar bu ürünleri görmeli. Standart bir markette 1-7 TL fazlasına alacağınız ürünleri buradan bakmadan almayın. Evinize de cebinize de bahar gelsin. Mr Muscle banyo ve mutfak temizleyici çeşitleri, Mr Muscle lavabo açıcı, Mr Muscle klozet blok 2li, Glade jel hava tezeleyici, Glade parfüm kesecikleri, Glade dolap ve çekmece kokusu, Glade oda ve kumaş spreyi, Glade oda kokusu makine +2 yedek koku, Glade araba kokusu bu sayfada sizlerle. Glade kokularına kısaca değinecek olursak; oldukça güzel ve taze kokuyorlar. Piyasada yer alan pek çok kokudan çok çok daha iyiler. Aynı şekilde özellikle araba kokusunu ısrarla öneririz. Diğer marketlerde 10 ile 12 TL gibi fiyatlarla satılmakta. Akıllı alışveriş diye biz buna deriz. İşte o ürünlerin yer aldığı 7. sayfa görseli.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Mart 2015 tarihinde, A101 26 Mart 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...