A101 26 mart 2015 aktüel fırsatlarının yer aldığı güncel kataloglarda 8. sayfa ile bu haftaya devam etmekteyiz. "A101'de yemeklere tat, fiyatlarda fırsat kattık" sloganı ile gelen (oldukça güzel bir slogan) bu sayfada Fersan markalı olarak üzüm/elma sirkesi, nar ekşili sos, beyaz sirke, limon sosu ürünleri gayet uygun fiyatlı olarak sizlerle. Ayrıca en az %20 indirimli olarak pek çok baharat ürünü de var. Bunlar ise Diyar markalı olarak geliyor. Kısaca değinecek olursak; kimyon, karabiber, kuş üzümü, pul biber, kırmızı toz biber, çörekotu, susam, nane, çam fıstığı, kekik, hindistan cevizi, karbonat ve tarçın bu ürünlerden. Gerçekten ama gerçekten iyi fiyatlar ile gelen bu ürünleri ihtiyacı olanların kaçırmamasını tavsiye ederiz. A101 aktüel ürünlerinin bu denli iyi ürünler sunmasını ve bu kadar hoş bir slogan ile bizlere ulaştırmasını da ayrı olarak kutlamak isteriz. İşte 26 mart kataloğunun 8. sayfası.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Mart 2015 tarihinde, A101 26 Mart 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...