A101 26 mart 2015 aktüel kataloğunda hesaplı alışverişin tarihini yazmaya devam ediyor. Bu haftanın 9. sayfası ile sizlere katalogları aktarmaya devam ediyoruz. Bu sayfada " Dersler okulda, hesaplı alışveriş A101'de öğrenilir!" sloganlı birbirinden leziz ürünlerin yer aldığı bir sayfa bizlerle. ÜLKER markalı olarak pek çok ürünü burada bulabiliriz. Sevilen atıştırmalıkların da yer aldığı bu sayfada canparem, çiziviç, probis, yupo, 9 kat tat, saklıköy, bebe bisküvisi gibi pek çok ürünün yanında Efsane lezzet Ülker pötibör 450g bisküvi de sizlerle. Çocukluğumuzdan bu yana var olan bu lezzeti sevmeyenimiz yoktur diye düşünüyoruz. Her neyse... A101 26 mart kataloglarının 9. sayfasını da sizlere kısaca aktarmaya çalıştık. Daha fazla detayı görselden edinebilir ve bize Facebook veya yorum yolu ile sorularınızı iletebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Mart 2015 tarihinde, A101 26 Mart 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...