A101 26 Mart 2015 aktüel ürünler kataloğunun 10. yani son sayfası ile bu haftanın son ürünlerini sizlere aktaralım. "Kahve keyfi A101 fırsatlarıyla tatlanıyor" sloganlı sayfada bakınca bile insanı iştahlandıran kahveler ve çikolatalar sizlerle. A101 gerçekten bu sayfada harikalar yaratmış diyebiliriz. Bizler kahveseverler olarak kahvenin çikolata ile uyumunu tarif edemeyiz. Bu sayfada kahve denilince akla ilk gelen markaların belki de 1.si olan Nescafe'den şekersiz, orijinal ve sütlü-köpüklü 10'lu paketli kahveler sizlere sunuluyor. Ayrıca kahve beyazlatıcı da bu sayfada oldukça uygun fiyata sunulmuş durumda. Peki iyi bir kahvenin yanında ne gider? Tabiki harika bir çikolata. Damak tadınıza mutlaka uyacak ürünler burada. Nestle sütlü fındıklı, portakallı bitter, üzümlü bademli fındıklı bitter bu sayfada sizlerle. Ayrıca efsane lezzet Damak da burada. Son olarak Cappuccino ürünü de oldukça makul fiyata sizlerle. Bu haftanın sonuna geldik. Haftaya daha daha süper a101 aktüel indirimleri ile görüşmek dileği ile, A101'e gitmeden alışverişinizi yapmayın, hoşça kalın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Mart 2015 tarihinde, A101 26 Mart 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...