A101 26 Mayıs Makyaj ve Temizlik Ürünleri Aktüel Sayfası

A101 26 mayıs market kataloglarında birbirinden lüzumlu ürünler sizlerle olacak. İncelememize takılan bu dev indirim ve iyi fiyatlı ürünlere sahip sayfada makyaj malzemeleri ve çeşitli temizlik ürünleri sizlerle. Öncelikle makyaj ürünleri hakkında bir detay paylaşalım. Golden Rose Dream Eyes göz kalemi çeşitleri adet fiyatı 2,75 TL’den geliyor. Golden Rose likit göz kalemi ise adet fiyatı 7,95 TL’den sunulmuş durumda. Golden Rose Crayon kalem ruj çeşitleri de adet fiyatı 7,95 TL’den sizlerle. Esda kişisel bakım seti ürünü de (törpü – cımbız – tırnak makası) 5,95 TL fiyatı ile sevindiriyor. Rexona 150+100 ml deodarant çeşitleri de adet fiyatı 9,75 TL’den alıcısnı bekliyor. Makyaj malzemelerinin ardından temizlik ürünlerini de sizler için inceleyelim. Bingo 10kg konsantre toz deterjan ürünü renkli ve beyazlar için birlikte kullanıma uygun olarak geliyor ve fiyatı da 24,95 TL. Oldukça makul bir fiyat sunulmuş. Bingo sıvı çamaşır deterjanı 4 litre ürünü renkliler için ve 67 yıkama kullanım olanakları ile sunuluyor. Konsantre yumuşatıcı 2,4 litre Bingo Soft ürünü de bu sayfada. Brid çamaşır suyu tableti 32li ürünü de 1 litresi yaklaşık 4,5 litre çamaşır suyu oluşturabilmesi ile geliyor. Komili sıvı sabun gü bahçesi 4lt de bu sayfada Son olarak ise Komili ıslak havlu 3x60 adet sensitive ürünü 6,75 TL’den A101 26 mayıs kataloglarında yerini almış. 26 Mayıs günü A101’den bu ürünleri satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için A101’in resmi sitesi olan a101 com tr adresine bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Mayıs 2016 tarihinde, A101 26 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...