A101 28 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Hafta Sonu

A101 28 mayıs aktüel ürünlerinde hafta sonu fırsatları sizlerle. Cumartesi – Pazar günlerinin vazgeçilmez indirim ürünlerini sunan A101 bu haftayı da muhteşem fırsatları ile dolduruyor. Ramazan Ayı için hazırlık anlamı da taşıyan bu sayfada süper fırsatlar var. A101 “Hayırlı Ramazanlar” etiketi ile sunduğu sayfayı bakınız hangi ürünlerle dolduruyor. Çerezya Derhi hurma 400gr bu sayfada ve Çerezya Medjoul hurma 300gr bu sayfada. Bu lezzetler kaçmaz. Kadayıfçızade çiğ tel kadayıf 500gr ve hazır kadayıf 350gr ürünleri bu sayfada. Ramazanlarımızın vazgeçilmezine geldi sıra… Herkes sanırım büyük bir aşkla bu ürünü bekliyor. Arseven Abdullah Saffet Oğulları Güllaç 400gr ürünü 6,95TL’den geliyor. Pereja gül suyu 400gr ürünü de bu sayfada. Nimet şekerpare ve Nimet Kemalpaşa tatlısı ürünleri de A101 28 mayıs hafta sonu kataloglarında… Kalecik buğday unu 10kg da sizlerle. Bampi çay kurabiyesi çeşitleri 260gr, Takana dondurulmuş paçanga böreği / mantı ürünleri de bu sayfada. Planner meyveli içecek, Akmina sade maden suyu, Akmina +C vitaminli limon aromalı maden suyu ve Hasbahçe Osmanlı şırası, Kahve Dünyası Türk kahvesi 100gr ve Cafex kahve beyazlatıcı ürünü bu sayfada.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Mayıs 2016 tarihinde, A101 26 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...