A101 28 Mayıs Cumartesi – Pazar Aktüel Ürünleri

A101 28 mayıs – 29 mayıs aktüel ürünler kataloğu bu hafta sonunda muhteşem bir fırsat ile geliyor. Yörsan’dan yine A101’e muhteşem ürünler geliyor. Bu ürünleri satın almak için insanlar birbiri ile yarışacak. Yörsan’ın doğallığı ve lezzeti konusunu bilen bilir. A101 28 Mayıs haftasonu aktüel ürünlerinin tek markalı sayfasında bakalım hangi ürünler bizlerle oluyor. “Sütün ustası A101’e fırsatlarıyla geliyor!” sloganı ile sunulan sayfada Yörsan markalı ürünler sizlerle. Yörsan ev tipi yoğurt 5kg ürününde 13,95 TL fiyat sizlerle buluşturulmuş. Yörsan kaymaksız yoğurt 1500gr da 4,25 TL’den alıcını mutlu edecek. Yörsan tam yağlı beyaz peynir 1kg ise 12,95 TL. Yörsan labne 500gr ürünü de bu sayfada. A101 28 Mayıs aktüel sayfasında ayrıca Yörsan ayran 300ml, Yörsan yağlı süt 1 litre ve Yörsan kaymak 200gr da sizlerle. On Bir Ayın Sultanı Ramazan’ın gelmek üzere olduğu ve şimdiden insanların evlerine bereket getiren bu mübarek ayda, A101 fırsatları da süper fiyatlarıyla cebimize yardımcı oluyor. Yörsan ve A101 işbirliğinin sonucu inanılmaz ürünleri inanılmaz fiyatlarla alabildiğimiz şu günlerde sunulan hafta sonu fırsatları da kaçmaz. Daha fazla detayı kataloglardan veya A101 resmi sitesinden görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Mayıs 2016 tarihinde, A101 26 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...