A101 28 Mayıs – 29 Mayıs Her Üründe %10 Aktüel İndirim

A101 aktüel ürünlerinde muhteşem bir fırsat var. 28 VE 29 MAYIS tarihlerinde geçerli olacak şekilde ve bir kaç koşulla sunulan tüm ürünlerde %10 indirim A101'de... Üstelik 81 ilde... A101 hafta sonu kaçığız sayfalarının muhteşem ürünlerinde bu indirimin tek şartı var. "Kampanyadaki ürünler kişi başı 2 adetle sınırlıdır, kontör ve SIM kart abonelik işlemlerini kapsamamaktadır." şeklinde bir ayrıntıya sahip sayfada ayrıca 28 mayıs ve 29 mayıs etiketleri de unutulmamalıdır. Tüm ürünlerde ve 81 ilde geçerli yüzde %10 indirimden faydalanmak için A101'e 28 mayıs 29 mayıs tarihlerinde mutlaka gidin. İndirim kasada yapıldığından bilmeyenler için ise tam bir sürpriz... Peki %10 indirim ne demek? %10 a101 indirimi ile 10 TL değerindeki bir malı 1 TL indirimle yani 9 TL'ye almış olursunuz. Bu rakam büyüdükçe yüzdenin katkısı da artar. İşte A101'in fırsatları bu kadar hoş ve güzel... A101 hafta sonu aktüel ile bu haftanın indirimine doymanın vakti geldi.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Mayıs 2016 tarihinde, A101 26 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...