A101 26 Nisan 2018 aktüel ürün kataloglarında bu hafta muhteşem indirimler var. Teknolojinin ulaştığı son ürünlerde dahi indirimleri ile gelen market bu haftayı da güzel indirimler ile süslemiş. Şimdi daha fazla detay ile devam edelim. İlk olarak görüyoruz ki Hi-Level 50” Full HD uydu alıcılı LED Tv geliyor. Vestel güvenceli üründe taksit imkanı da var. Ürün hakkında detaylara baktığımızda ayrıca duvara asma aparatı da hediye olduğu yazılmış. Bu haftanın muhteşem indirimlerinde ayrıca Samsung Galaxy J120 cep telefonu da var. Bu ürün için taksit imkanı da bulunuyor. Ürün hakkında detaylara katalog görselinden erişebiliyoruz. Samsung Türkiye garantili ürün kaçmaz diyoruz. Bu haftanın indirimlerinde bulunan elektronik ürünleri de daha detaylı şekilde inceledik, bu sayfa için yeni bir diğer sayfaya geçebilirsiniz. Teşekkürler A101... Yine indirimlerin harika. Unutmadan söylemeli ki; bu indirimler 26 Nisan itibarıyla geliyor. Daha fazla indirim incelemesi ile devam edelim. Durmadan kampanyaları görelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Nisan 2018 tarihinde, A101 26 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...