A101 26 Nisan aktüel ürün indirimlerini incelemeye devam ediyoruz ki bu haftanın en önemli indirimlerinin ev sahibi yine A101 oluyor bunu rahatlıkla görebiliyoruz. Detaylarında ne gibi fırsatlar göreceğiz bakalım ve 26 Nisan görsellerine yakından bakalım. A101 ilk olarak Bluetooth hoparlör sunuyor. Fiyat olarak harika olan bu ürün kaçmaz. Diğer indiriminde Hi-Level Smart USB bellek 32GB ile gelen market ayrıca bu hafta Samsung Micro SD kart 32GB ürünü de sunuyor. Uzun zamandır göremeidğimiz bu ürünleri görmek bizi de sevindiriyor. Ayrıca sayfada Piranha cep telefon uyumlu lens var. Gayet hoş olan ürün kaçmaz bir fiyata sahip... Diğer indirimde Bluetooth spor kulaklık var ve ayrıca Kingston DTIG4/16GB USB 3.0 taşınabilir bellek de sizlerle oluyor. A101 oyuncaklar da sunuyor. Oyuncak tren seti, Oyuncak toplu el arabası,Oyuncak römorklu traktör ürünlerini de sunuyor. Tarih kitapları 9,95 TL olarak gelirken Oyuncak 3 tekerlekli bisiklet ve Metal duvar saati çeşitleri de farklı fiyatları ile sizlerle oluyor. A101 yine harika işlere imza atmış, teşekkürler A101...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Nisan 2018 tarihinde, A101 26 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...