A101 26 Nisan aktüel indirimleri gıda fırsatları sizlerle. Bu hafta indirimlerinde A101 market muhteşem kampanyalar sunmuş. Detaylarında sizler de göreceksiniz ki ciddi anlamda güzel ve özel fırsatlar var. İlk olarak incelememize Merinos dondurulmuş karides 500g ile başlayalım. Ardaından iki CP ürünü gelmiş. Bunlar ise: CP dondurulmuş piliç Schnitzel 1000g ve CP dondurulmuş bütün piliç şeklinde... Ayrıca sayfada Çerezya Premium kuru incir 200g da sizlerle. Bir diğer kampanyada Tukaş reçel çeşitleri 80g var ve Muratbey Anadolu Lezzetleri peynir çeşitleri 250g de unutulmamış. Bu hafta kataloglarında Çerezya Premium kuru kayısı/gün kurusu 200g de sizlerle olurken Haribo Şirinler Fizz/Şirinler yumuşak şeker 150g da geliyor. Markette Pınar Laktozsuz kakaolu proteinli süt 500ml ve Danissimo çeşitleri 125g da var. Cafe Crown kahve çeşitleri harika fiyatı ile geliyorken SW ananas parçacıklı meyveli içecek 240ml de ben buradayım diyor, Black Bruin Multivitamin içeceği 250ml ve Altınkılıç laktozsuz kefir 1L da sizlerle oluyor. Teşekkürler A101...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Nisan 2018 tarihinde, A101 26 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...