A101 aktüel temizlik ve bebek bezi ürünlerinde önemli indirimler sunuyor. 26 Nisan 2018 itibarıyla gelecek olan ve pek çok kişi tarafından sevilecek ve alınacak indirimleri görelim. İlk olarak Molfix bebek bezi çeşitleri (Maxi 136’lı-Junior 112’li-Extra Large 86’lı) ürünleri geliyor. Bu ürünler için fiyat bilgisi kataloglarda var, ancak belirtmek gerekiyor ki gerçekten harika... Devamında Mistral Deluxe peçete 50’li sunan A101 market; Ritm oda spreyi 1000ml de sunuyor. Bu hafta kataloglarında Derby Samurai Platinum 3 bıçaklı tıraş bıçağı 8’li ile devam eden markette ABC sıvı çamaşır deterjanı 3L de sizlerle. Temizlik ürünlerine devam eden market Rinso Konsantre toz deterjan 9kg sunmuş. Ayrıca Torku Tam Çikolatam yulaflı çikolatalı bisküvi 3x83g ile gıda ürünlerine de geçiş yapmış. Devamında Torku ürünlerine yer vermiş. Torku Favorima bisküvi çeşitleri 4x76g, Torku kremalı bisküvi çeşitleri 4x76g ve son olarak Torku Turtacık portakal jöleli bisküvi 3x102g ürünleri de market kataloglarında yerini almış. Teşekkürler A101, yine muhteşemsin...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Nisan 2018 tarihinde, A101 26 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...