A101 26 Ocak 2017 aktüel perşembe kataloğunda bu hafta muhteşem indirimler sizlerle olmaya devam ediyor. İlk olarak belirtmeliyiz ki bu haftayı da boş geçmeyen ve tüm takipçilerinin görüşlerini adeta hisseden marketi tebrik ediyoruz. İlk olarak bu hafta Dijitsu elektrikli ısıtıcı 39,95 TL gibi fiyatla sizlerle oluyor. Bu ürün 1400W gücünde olarak sizlerle. Bir diğer üründe halı koruma 49,95 TL gibi uygun bir fiyata sahip ve 6 metrekare lastikli yapıya sahip. Canlı çiçek çeşitleri 8,50 TL gibi uygun bir fiyattan sizlerle olacakken çeşitleri arasında şöyle açıklamalar yapılmış: Elvudi, Açelya, Aşk Merdiveni. Bir başka ürün ise alüminyum çerçeveli ve deri desenli duvar saati fiyatı ise 12,50 TL. Devam edecek olursak örgü desenli kirli çamaşır sepeti 19,95 TL'Den, örgü desenli sepet 9,95 TL'den sizlerle. Ayrıca bu ürünlerin renk seçenekleri de mevcut olacak. Manuel baskülün de bulunduğu sayfada saç şekillendirici maşa ve kurutma makinesi de var. Detayları görselden görebileceğiniz için fazla açıklama gereği duymadık. Bu sayfada ayrıca battaniyeler, fitted set, havlu gibi ürünler de var. İlerleyen zamanlarda sizlere daha detaylı bir aktüel ürün incelemesi sunacağız. Şimdilik basılı sayfa incelemesi bu kadardır.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Ocak 2017 tarihinde, A101 26 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 6 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 Aktüel 26 Ocak 2017 – Canlı Çiçek Çeşitleri” için 6 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...