A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta 21 Temmuz itibarıyla muhteşem fırsatlar sunuyor. ÖZEL FİYAT ürünler ile gelen market muhteşem fiyatlar ile şaşırtıyor. KARPUZ özel fiyatı ile geliyor. Ayrıca patates de kg fiyatı olarak ÖZEL FİYAT etiketi ile sizlerle. Belli ki piyasada yer alan fiyatların da aşağısında güzel bir fiyat A101’de olarak… A101 markette ayrıca domates de var ve kgsi çok uygun ÖZEL bir fiyat ile sizlerle olacak. Salatalık ürününde de ÖZEL FİYAT sunan market sivri biberde de özel fiyat sunuyor. Bu hafta manav ürünlerinde özel fiyatlar ile müşterisine merhaba diyen market 21 Temmuz – 27 Temmuz tarihlerini ÖZEL FİYATLI ürünler ile süslüyor. Devamında file sarımsak 250gr ürünü ve son olarak taze fasulye de ÖZEL FİYAT etiketi ile sizlerle oluyor. A-101 hafta sonu indirimlerinde bu hafta muhteşem fırsatlarını sunmaya ve bulundurmaya devam ediyorken ayrıca ÖZEL FİYAT sayfalarına da yer veriyor. 21 TEMMUZ İNDİRİMLERİ ve aktüel ürün katalogları için incelemeye devam edebiliriz. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Temmuz 2018 tarihinde, A101 26 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...