A101 market indirimli ürünlerinde bu hafta pek çok fırsat var. Hafta sonu a101 bir başka… 21 Temmuz 2018 cumartesi günü başlaması beklene A101 indirimlerine yakından bakacağız ve ÇOK AL AZ ÖDE fırsatlarına bakacağız. Bakalım A101 neyi çok alıp az ödememizi öneriyor. Görelim. Aktuel-urunler.com olarak ilk ürün incemelemiz Bal-ye süzme çiçek balı 850g oluyor. Üründen 2 adet aldığınızda 24,90 TL ödüyorsunuz. Indomie noodle çeşitleri de 5 adet fiyat olarak 5 TL sizlerle… 3 ADET FİYATI İLE Gelen ve 6 TL olan Çerezya soslu cips fıstık 200gr ürünü de kaçmaz. Bu hafta kampanyalarında Bi mango - egzotik aromalı buzlu çay 500ml 4 tl (4 adet fiyatı) sizlerle olan bir başka ürün olarak karşımıza çıkıyor. A101 market indirimli ürünlerinde Cafex cappuccino 18g 10 adet fiyat olarak 3 tl belirtilmiş. 4 adet fiyatı ile dikkat çeken Eti susamlı çubuk de sizlerle oluyor. Bu hafta indirimlerinde son olarak ise La vache qui rit krem peynir 400g 13,70 tl (2 adet fiyatı) sizlerle oluyor. Bu hafta kampanyalarında indirimler ve kampanyalar hafta sonunda 21 Temmuzda devam ediyor. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Temmuz 2018 tarihinde, A101 26 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...