A101, hafta sonu fırsatlarında haftanın yıldızları bölümü ile süper indirimleri sizlere sunmaya devam ediyor. Gıda ve temizlik ürünlerinde hafta sonuna özel ürün ve indirimleri sizlere sunan A101 21 Temmuz aktüel fırsatları çok özel fırsatları ile karşınızda. Çaykur Tiryaki siyah çay 1000g ürünü ile başlayan indirimler Pınar süzme peynir 500g ürünü ile kahvaltı sofralarını lezzetlendirmeye kararlı. Coca-Cola gazlı içecek 200ml, Coca-Cola şekersiz gazlı içecek 200ml, Fanta portakal aromalı gazlı içecek 200ml, Red Bull enerji içeceği 250ml gibi içecek ürünlerinde yapılan indirim fırsatları ile de hafta sonunda serinlemek çok daha hesaplı bir hale gelecek. Sadece gıda ve içecek ürünlerde indirim yapmayan A101 21 Temmuz aktüel hafta sonu fırsatları Papia tuvalet kağıdı 8’li, Papia kağıt havlu 3’lü, Bingo renkli sıvı deterjan 4L, Ace çamaşır suyu 4L, Clear şampuan 550ml gibi temizlik ürünlerinde de çok özel indirim fırsatlarını sizlere sunmaya devam ediyor. A101 aktüel hafta sonu indirimlerini sizler için inceliyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Temmuz 2018 tarihinde, A101 26 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...