A101 27 ağustos aktüel kampanyalı ürünlerinde muhteşem fırsatlar devam ediyor. Bu haftanın 2. sayfasında a101 yine ortalığı kasıp kavuruyor. İndirim denilince akla gelen en önemli marketten bu hafta da süper ürünler sizlerle. Bu 2. sayfada dondurma ve bakliyat ürünleri sizlerle. Ürünlere değinelim. Kırmızı mercimek, şeker fasulye, pilavlık bulgur, sarı mercimek, yeşil mercimek, barbunya, kırmızı mercimek, dermason fasülye, koçbaşı nohut, köftelik bulgur, cin mısır ve pilavlık bulgur ürünleri Yöremce markalı olarak sizlerle % 26ya varan indirimlerle buluşuyor. Bir başka ürün grubunda ise Algida dondurmaları sizlerle oluyor. 24 ağustos 06 Eylül arası satışa çıkacak olan bu dondurmalarda Magnum mini çeşitleri, Cornetto mini 8'li, Carte d'Or Selection mini çeşitleri, Bon Cremo 1,5kg çeşitleri ve Algida maraş usulü çeşitleri sizlerle indirimli fiyatları ile buluşuyor. Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez ürünü dondurmaları Algida kalitesi ve A101 fırsatları ile tüketebilirsiniz. İşte o muhteşem indirimlerin yer aldığı a101 aktüel ürünler sayfası ve devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Ağustos 2015 tarihinde, A101 27 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...