A101 27 ağustos kataloglarında indirimler 3. sayfa ile devam ediyor. Bu sayfada da a101 pek çok indirimli ürünü sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor. Ancak şöyle bir ayrıntı var; "Kampanya Stoklarla Sınırlı Olup, Ürünler Her Markette Bulunmayabilir" bu yüzden bu sayfadaki her ürün için a101'e 27 ağustos perşembe günü gidip kontrol etmekte fayda var. Gelelim ürünlere; Samsung Galaxy K Zoom C111 akıllı cep telefonu 799,00 TL, Samsung Galaxy Alpha G850 akıllı telefon, Canon IXUS 160 fotoğraf makinesi, akülü araba ürünü, iki kişilik otomatik çadır, Dynamic scooter ürünlerinde büyük indirim ve kampanyalar sizleri bekliyor. Ayrıca bu sayfada Vestel V-Press serisi buhar kazanlı ütü, Singer SHG 2627 buhar kazanlı ütü ürünleri de sizlerle. Devam ediyoruz; bay sandalet, bayan terlik, bayan topuklu parmak arası terlik, şönil çekyat örtüsü, bay polo yaka t-shirt, Ferfoje duvar saati, dikdörtgen cam duvar saati, döküm demir tava, plastik masa, balkon kurutmalık, Güral Çelik ürünleri ve Nehir çatal- bıçak - kaşık ürünleri sizlerle A101 aktüel'de buluşsun.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Ağustos 2015 tarihinde, A101 27 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 27 Ağustos 2015 Aktüel Ürün Katalogu Tekno 3” için 2 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...