A101 aktüel ürün katalogları yeni hafta indirimleri ve fırsatları 27 Eylül indirimleri ile sizlerleyiz. Bu hafta indirimleri ve kampanyalarında bulunan tüm detaylara yakından bakacağız. İlk olarak bu hafta Nehir ürünleri dikkat çekiyor. Nehir markalı ürünlerde bu hafta çok konuşulacak fırsatlar sizlerle. Nehir yemek kaşığı ve yemek çatalı ürünleri adeti 3,95 TL'den geliyor. Tatlı kaşığı ve tatlı çatalı ürünleri de sunan market bunları da adet fiyatı 3,50 TL'den sizlerle. Servis gereçleri de sunan market Nehir markalı bu ürünlerde 14,95 TL'den sizlerle buluşturuyor. Çay kaşığı ürünleri de Nehir markalı olarak bu hafta A101'de... Muhteşem mutfak ürünleri sunan market devamında cam tabak çeşitlerini de 2,50 TL'den sunuyor. Ayrıca desenli termos da 1 lt olarak 15,95 TL'den sizlerle... Borcam çok amaçlı kase 10,95 TL'den sizlerle olurken desenli sürahi / kavanoz da sizlerle. Oval tepsi de bu hafta sizlerle. Markette muhteşem ürünler ve fırsatlar A101 27 eylülde sizlerle olmaya devam ediyor. İncelememiz devam edecek...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Eylül 2018 tarihinde, A101 27 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...