A101 aktüel ürünleri 27 eylül fırsatları bu hafta sizlerle olacak. Bu haftanın indirimli ürünlerinde ilk olarak canlı salon bitkisi çeşitleri sizlerle… Ürün adet olarak 11,95 TL’den alıcısını bekliyor olacak. Bu hafta sizlerle olacak olan diğer fırsatta Canlı salon bitkisi çeşitlerinin yanı sıra Lisanslı oyun hamurlu kuaför set ürünü de sizlerle ve fiyatı ise 9,95 TL olarak belirtilmiş. BU haftanın aldın aldın aktüel ürünlerinde Hikaye kitapları 1,95 TL’den gelecek iken Klasik dünya masalları 1,95 TL fiyatı ile dikkat çekecek. Lisanslı oyun hamuru seti de 9,95 TL’den alıcısı ile buluşacak. Plastik çocuk taburesi ürünü de 9,95 TL’den sizlerle olacakken mini sofra ürünü 4,95 TL’Den yer alacak. Bu hafat 27 Eylül günü oyuncak kesilebilen meyve seti 7,95 TL’den sunulacak. A101 markette ayrıca 3 katlı kapı arkası kurutmalık 39,95 TL’den ve 3 çekmeceli organizer 9,95 TL’den sizlerle olacak. Bu haftanın aktüel ürünlerinde Kapı arkası askılık 4’lü 1,25 TL’den , Gargır 2,95 TL’den sizlerle olacak. Yuvarlak sele de 12,50 TL’den sizlerle olacak A101 market 27 eylül indirimlerini inceleye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Eylül 2018 tarihinde, A101 27 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 27 Eylül Perşembe Aldın Aldın İndirimli Kataloğu” için 2 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...