A101 27 Temmuz indirimlerinde yine pek çok önemli indirim var. Ne var, hangi ürünler indirimde bu konulara değineceğiz elbet, ancak indirimlerin ne derece güzel olduğuna bakmak lazım. A101 denilince insanlarda beklenti hep daha düşük fiyat şeklinde oluyor. A101 ise yine bu işin hakkını veriyor. Beklentileri karşılıyor. Müşterisini memnun ediyor. Bu yüzden oldukça başarılılar. Buraya kocaman bir “Maşallah” koyalım. A101 gerek personeli gerek ürünü ile mahallemizin marketi olmayı başarmış gibi görünüyor. Üstelik biz Türkiye olarak bütünleşik büyük bir mahalle iken A101’in de mahallemizin güler yüzlü marketi olması çok sevindirici. Peki sayfada neler var bakalım: Bereket Döner dondurulmuş piliç döner 900gr ürünü ile indirime giren sayfada Lezita dondurulmuş piliç kroket 1000gr ürünü de yer alıyorken Cp piliç sosis 1kg ürünü de unutulmamış. Ayrıca Marmarabirlik siyah zeytin 1000gr ürünü de bulunurken Yörsan yarım yağlı süt 4x1lt ürününde indirim sunulmuş. Birşah ayran 300ml, Dimes meyveli içecek çeşitleri 330ml, Vivident Fruit Swing çilek ve karpuz aromalı sakız 32gr ve son olarak Dr. Oetker köstebek Cupcake 312gr sizlerle olmuş.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Temmuz 2017 tarihinde, A101 27 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...