A101 aktüel ürün kataloglarında Aldın Aldın fırsatları bebek ürünü indirimlerinde önemli fırsatlar var. A101 27 Temmuz indirimlerinde bebek ürünü indirimleri var. Molfix bebek bezi çeşitleri maxi ve juniour seçenekleri ile harika bir fiyat sunulmuş. Soffio bebek takımı örtüsü 10’lu ürününde de indirim var. Dr.Plastra yara bandı ürününde de 1,00 TL fiyat sunulmuş. Keops aynalı tarak ürünü de farklı renk ve desen seçenekleri ile sunuşmuş. Dalan zeytinyağılı defne sabunu 1kg ürününde de harika bir fiyat var. Ritm oda spreyi 1000ml, Parx temizlik bezi mikrofiber4’lü ürününde indirim varken Miss sıvı bulaşık deterjanı 2x1000ml ürününde de güzel bir fırsat var. Çiçeğim çamaşır yumuşatıcısı 5 Lt ürününde de indirim sunan market temizlik ve bebek ürünü fırsatlarını sunmuş. Biz de Aktüel Ürünler olarak inceledik. Gayet güzel fırsatlar var, gayet iyi indirimler var. Gerçekten A101 yine indirimin hakkını vermiş. Helal olsun, iyi ki varsın diyoruz. İndirimleri için A101’e bir aktüel ürün sitesi olarak teşekkür ediyoruz. Bu kadar önemli ürünleri süper fiyatlar ile mahallemize kadar getirmek ve hizmetlerinde kaliteli olmak ancak bu kadar hoş olabilirdi.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Temmuz 2017 tarihinde, A101 27 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...