A101 28 Aralık günü yine pek çok önemli fırsat ile müşterisinin karşına çıkıyor. Bu haftanın en güzel ürünlerini sunan marketin 28 Aralık’ta da güzel fırsatlarla devam etmesi çok sevindirici… Peki bu sayfada biz neyi inceleyeceğiz? A101’in 28 Aralık günü sunacağı Hi-Level 55” uydu alıcılı Full HD LED Tv ürününe yakından bakacağız. Ürünün adını aktardık. Peki bu ürün hakkında teknik detaylar nasıl, şimdi bu bilgiler ile devam edelim. Ürün 55’’ yani 140cm ekrana sahip. Net Motion Rate 200Hz olarak gelen ürün Full HD (1080p) olarak sizlerle. Hi-Level markalı olan ürün Vestel servis güvencesine sahip ve 2 yıl garantili… HD Uydu alıcısı dahili olarak gelen üründe ayrıca kutu içeriğinde duvara asma aparatı da yer alıyor. Şık ayakları olan ürün ayrıca taksit imkanına da sahip. 1 adet USB girişi (USB Video) bulunan ürün 2 adet HDMI girişi ve 1 adet Scart girişine de sahip. Fiyat olarak da 55’’ TV’ye göre tam anlamı ile bulunmaz nimet konumunda… Stokların sınırlı olması sebepli yine tüm mağazalarda hızlı tükenebilen bu ürün için Bonus – Maximum – World kart sahiplerine 311,83 x 6 taksit şeklinde de taksitlendirme imkanı var. Daha ne olsun değil mi… Aldın Aldın derken A101 belli ki gayet ciddi… Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Aralık 2017 tarihinde, A101 28 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...