A101 28 Aralık perşembe kataloglarında YILBAŞI indirimleri olarak da görülebilecek geleneksel ve güzel bir indirim sayfası var. Yıl sonu olması sebebiyle indirimler artıyor bunu Yılbaşına bağlamak pek de doğru olmasa da aslında firmalar bunu bir fırsat biliyor. Peki A101 ne yapıyor? İndirimlerine indirim katıyor ve daha güzel fiyatlar sunuyor. A101 yine muhteşem ve yine takipçisini düşünüyor. Piranha LLED gece lambalı bluetooth hoparlör ile başlayan sayfada Samsung J320 cep telefonu unutulmamış. Devamında GoSmart powerbank, GoSmart powerbank, GoSmart makaralı şarj kablosu gibi ürünler de sizlerle. Ayrıca SanDisk 32GB USB bellek, Hi-Level 32 GB Micro SD kart, Oyuncak kumandalı yarış arabası da geliyor. Oyuncaklarda Oyuncak tren, Tombala, Globox silgi seti, Denge oyunu da unutulmamış. Ailenizle güzel oyunlar oynayabileceğiniz güzel oyunlar sunan A101 bu hafta Kızma birader ve 1000+1000 puzzle da sunuyor. Ayrıca sayfada Not defteri ve Bestseller kitaplar da var. Daha fazlasını yakında inceleyeceğiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Aralık 2017 tarihinde, A101 28 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...