A101 aktüel 28 aralık indirimleri sosyal medyayı sallıyor. Bu haftanın A101 aktüel ürünlerinde Ayakkabı dolabı ile başlayan sayfaya yakından bakalım. Ayakkabı dolabının ölçüleri 90x70x32cm olarak sunulmuş. Bu hafta A101 markette 28 aralık itibari ile İki kapaklı çekmeceli dolap da geliyor. 4 basamaklı merdiven de bu hafta sizlerle. Bu ürün oldukça hızlı bitiyor. Alacaklar varsa listelerini güncellese ve 28 aralık günü gitse çok iyi olur. A101 28 aralıkta ayrıca Banyo duvar askısı da geliyor. Bu hafta Plastik elbise askısı 6’lı da unutulmazken Kalorifer kurutmalığı da sizlerle. A101 marketin en sevilen ürünlerinden olacağı tahmin edilen iki ürüne bakalım. Bunlar Yedekli tuvalet kağıtlık ve Sürgülü duş sistemi... Bu ürünler piyasada gereksiz pahalı ama A101 ile son derece uygun fiyatlı... Gerçekten alınması gereken güzel ürünlerden olarak karşımıza çıkıyor. İndirimleri ile fark yaratan A101'e teşekkürler. 28 Aralık kataloglarını incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Aralık 2017 tarihinde, A101 28 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...