A101 aktüel market indirimlerinde mutfak ürünü fırsatları sizlerle olmaya başladı. Bu haftanın A101 aktüel ürünlerinde Aldın Aldın sloganı ile gelen sayfalarında neler var bakalım. İlk olarak Glass4You tencere seti 3’lü ürünü bu hafta sizlerle oluyor. Diğer fırsatta LAV kahve yanı su bardağı da yer alıyor. Bu haftanın önemli ürünlerinden Sinbo SJ-3141 narenciye sıkacağı da uygun fiyatı ile A101 market tarafından sunulacak ürünler arasına giriyor. Devamında Paşabahçe lisanslı kuplu bardak ürünleri yer alıyor. Görselden görüldüğü üzere lisanslı olması çeşitli çizgifilm ve animasyon karakterleri ile ülkemizin takımlarından BJK – FB – GS lisanslı olarak sunuluyor. Bu haftanın A101 market indirimlerinde Kahve tepsisi dahi unutulmazken İmran çay kaşığı 6’lı da sizlerle oluyor. A101 28 aralık Perşembe günü Desenli termos , Saklama kabı, Saklama kabı 3’lü ürünleri de sizlerle. Bu hafta Metal kuplu kupa seti 2’li de geliyor. Vinix mısır patlangacı, Desenli termos ve Çok amaçlı kare kova ile de bu haftanın mutfak ürünleri final yapıyor. Daha fazlası için indirimleri A101.Com.Tr’den görmenizi öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Aralık 2017 tarihinde, A101 28 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...