A101 28 eylül 2017 aktüel ürün kataloglarında bu hafta önemli pek çok fırsat var. İlk olarak Kiwi KCM-7540 filtre kahve makinesi ile başlayan indirimlerde ikinci olarak Arzum AR1027 el blender seti sunulmuş. Bu iki ürün de oldukça kaliteli ve güzel, ihtiyacı olanın kaçırmaması gereken güzel ürünler… Ayrıca sayfada görünen diğer ürünlere bakalım. Sinbo SP-5218 çift taraflı döküm tava burada. Ayrıca Glass4You tencere seti 3’lü de unutulmamış. Sevilen ürünlerden Çerezlik 1,00 TL’den sunulmuş. Ayrıca Pipetli bardak, Trend saklama kabı 3’lü de sizlerle. Oval kaydırmaz tepsi ile Kare tencere saklama kabı 1500ml ürünlerinde de güzel indirimli fiyatlar varken Bambu kesme tahtası 3’lü de sizlerle. A101 28 eylül kataloglarında Dolap içi raf, Deterjanlık ve son olarak ise Yapışkanlı folyo da sizlerle. A101 aktüel ürün katalogları 28 eylül indirimlerini inceledik. Daha fazlasını daha fazla indirimin adresi A101.com.tr’Den inceleyebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Eylül 2017 tarihinde, A101 28 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...