A101 market 23 Haziran 2018 günü fırsatlar ile geliyor… Saçınızı da düşünen market saç bakım ürünlerinde de %20 indirim sunuyor. Diğer sayfalarda kitap ve oyuncaklarda %20 indirim yapan market bu hafta ayrıca saç bakımı ürünlerine de el atmış. Yine süper hamleler ile gelen market görselinde Blendax, Elidor, Head&Shoulders, Clear Men, Pantene ürünleri var. Devamında İpek, Elseve, Soffio, Gliss, Dove ve Palette ürünleri yer almış. Piyasanın söz sahibi markalarını bulunduran A101 bu ürünlerde %20 indirim de yaparak yine halkı düşünüyor. İnsanımızı düşünen ve indirimleri ile pahalılığı önleyen A101 sosyal medyada övgüyle bahsedilen işlere imza atmışa benziyor; öyle ki şimdiden çok sevildiğini gösteren paylaşımlar ve övgüler okuyabiliyoruz. A101 ülkemizin ve ilimizin en iyisi olma yolunda hızla devam ediyor. Teşekkürler A101… Kaçırılmaması gereken bu indirimlere yakından bakmakta fayda var.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Haziran 2018 tarihinde, A101 28 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...