A101 aktüel ürün Efsane indirimlerinde yok yok… A101 23 Haziran 2018 & 29 Haziran 2018 fırsatlarında bu hafta efsaneler sürüyor. 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan kampanyalarda bu hafta Coca-Cola şekersiz 4x1L 5,95 TL (10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir) ve Heinz ketçap 1000g 6,95 TL (10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir) sizlerle. Ürünlerde Efsane indirim olarak belirtmemizdeki amaç fiyatının harika olmasından geçiyor. A101 indirimlerinde bu hafta pek çok yeni fırsat yer alıyor. İndirimli ürünlerinde yer alan fırsatlarda başka neler var yakından baktık. A101 23 Haziran fırsatları bu hafta kampanyaları cumartesi itibarıyla başlıyor ve 29 Haziran günü de dâhil devam ediyor. Kampanyalarında müthiş fırsatlar sunan marketin yeni indirimlerini de görmüş olduk. Daha fazla ne var, hangi kampanya var gibi soruların yanıtı da sizlerle bu incelemede… Kaçırılmaması gereken efsane indirimleri inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Haziran 2018 tarihinde, A101 28 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...