A101, aldın aldın sloganlı indirimli sayfaları sunuyor. A101 28 Haziran 2018 Perşembe aktüel ürünleri Aldın Aldın kampanyalarında önemli pek çok detay var. Bu hafta ürünleri tek tek inceledik. Gerçek anlamda fırsatın ne demek olduğunu gördük. Şimdi ilk olarak bu hafta Verda porselen demlik emaye çaydanlık ile fırsatlar başlıyor. Sayfada bulunan fırsatlarda Çelik termos 2L da sizlerle. Bu hafta kampanyalarında LAV çay seti 12 parça 170cc ve LAV çay seti 12 parça 135cc ürünü de sizlerle oluyor. Kampanyalarında neler olduğuna baktığımızda Lav fırsatları devam ediyor. LAV saklama kabı 240cc, LAV meşrubat bardağı 345cc, LAV kahve yanı bardağı 140cc ve LAV tatlı kasesi 140cc ürünleri sizlerle oluyor. Bu hafta ürünlerinde Çerezlik 4’lü de sunan market Trend saklama kabı 3’lü/4’lü da sunarak indirimlerini genişletmiş. Ayrıca Figürlü saklama kabı 4’lü ve Uzun saklama kabı 3,5L de sunan market Desenli matara ürünü de sunuyor. Kampanyalarında Plastik kapaklı saklama kabı ile Desenli sepet 3.3L de sunan market son olarak ise Emoji lisanslı mısır/cips kovası sunmuş. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Haziran 2018 tarihinde, A101 28 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...