A101 28 HAZİRAN 2018 yine çok konuşulacak pek çok fırsata ev sahipliği yapıyor. Bu hata kampanyalı ürünlerinde işe yarayacak fırsatlar sizleri bekliyor. Attlas akülü vidalama ile başlayan kampanyalı ürünlerinde Attlas silikon tabancası ile A101 devam etmiş. Ayrıca bu hafta indirimli ürünlerinde Ortopedik seyahat yastığı da sunan market bir diğer fırsatında Silikon jel ürünleri sunmuş. Bay/bayan deniz ayakkabısı ve Bay terlik ile devam eden market Dynamic ayarlanabilir el yayı da sunmuş. Tüm yüz maske şnorkel de sunan market bu konsepti bu şekilde bitirmiş. Koroplast markalı ürünlerinde ayrıca Koroplast buzdolabı poşeti küçük boy, Koroplast buzdolabı poşeti orta boy, Koroplast kilitli poşet büyük boy, Koroplast fermuarlı poşet 15’li, Koroplast taze tutan buzdolabı poşeti, Koroplast sar pişir 10’lu, Koroplast kesimli streç film ve Koroplast Hanımeli kokulu çöp torbası ürünleri sunan market böylece kampanyaları devam ettirmiş. Her evin ihtiyacı bu ürünleri de inceledik. Daha fazla detay ve 28 HAZİRAN ürünü için aktüel ürünler’den A101 incelemelerine devam edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Haziran 2018 tarihinde, A101 28 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...