A101 28 Haziran 2018 günü çok bakılan ama az görülen fırsatlara ev sahipliği yapıyor. Bu hafta kampanyalarında temizlik ürünleri ve bebek bezi gibi ürünlerde güzel fiyatlar yer alıyor. İndirimli fırsatlara yakından bakalım. İlk olarak bu hafta Molfix bebek bezi çeşitleri ile başlayan kampanyalarda dikkat çeken ürünlerin başında bu ürünler geliyor. İhtiyacınız olan ürünü önemli bir indirimli fiyat ile alabiliyorsunuz. Fiyatı A101 görselinde belirtmiş. Bir diğer kampanyada Miss sıvı bulaşık deterjanı 2x1000ml yer alıyor. Ayrıca bu hafta Miss kireç giderici 1L da yer alıyor. Bir başka kampanyalı aktüel üründe Miss arap sabunu 1000ml de sizlerle. Devam eden A101 market indirimlerinde ABC Sensitive konsantre yumuşatıcı 1440ml ve HighGenic fırçalı leke çıkarıcı 200ml de sizlerle. Fırsatlarında ayrıca XO kadın parfüm 75ml ve Shoogy Boom patlayan şeker 5x7g de sizlerle. 28 Haziran ürün indirimlerinde Bacetti kek çeşitleri 150g ve son olarak ise Borovets kakaolu gofret 450g de sizlerle. Bu haftayı incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Haziran 2018 tarihinde, A101 28 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 Market Aktüel Ürünleri 28 Haziran Perşembe Fırsatları” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...