A101 market indirimlerinde aktüel fırsatlar hız kesmiyor. A101 28 HAZİRAN 2018 Perşembe günü gıda ürünlerinde muhteşem spot fiyatlar sunmuş. İlk olarak görüyoruz ki Beşler dondurulmuş dana kontrfile kg sunulmuş. Kg fiyatı gerçekten süper… Ayrıca bir diğer indirimde Beşler dondurulmuş dana bonfile var ve kg fiyatı yine çok uygun… Herkes yesin diye ayrıca Beşler dondurulmuş dana antrikot da geliyor… Leziz ürün için fiyat piyasanın çok çok altında… Bir diğer kampanyada Tukaş acı/tatlı biber salçası 1650g yer almış. Bu indirimden sonra ise Eti Süt Burger çilekli 35g var. Ayrıca 28 Haziran günü Otat Sürsene taze kaymaklı peynir 700g ve Kentcafe toz milkshake çeşitleri 20g de var. Bir başka kampanyada Milkten Duo çikolatalı ve sütlü puding 4x70g yer almış. Bu haftanın kampanyalarında Coca-Cola Lime gazlı içecek 1,5L ile devam eden market, Akmina kırmızı meyve aromalı maden suyu 1L ve Dimes %100 meyve suyu çeşitleri 1L de sunmuş. Son üründe ise Doritos Hot Corn acı biber çeşnili 103g ürünü sizlerle. Bu haftanın aktüel A101 fırsatlarını inceledik. Daha fazlasını ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Haziran 2018 tarihinde, A101 28 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...