A101 bu hafta adından çok söz ettirecek. A101 28 Haziran 2018 aktüel ürün kataloglarında fırsatlar dünyaca ünlü markalar ile devam ediyor. Muhteşem fırsatları sunmayı iyi bilen market şimdi de daha rafine bir ürün ile geliyor. Alıcısının çok sevdiği ancak kullanmayan veya kullanmaya çok da ihtiyacı olmayanın pahalı bulduğu ürünler ile incelememize devam edelim. Bu hafta markette fırsat dou dakikalar sizleri bekliyor. A101 28 Haziran günü Crocs bay/bayan/çocuk terlik 129,00 TL (adet fiyatı) sizlerle oluyor. Özellikle sağlık personelinin çok sık tercih ettiği ürünlerin başında gelen bu ürünlerin ardından Crocs bay/bayan/çocuk terlik 119,00 TL (adet) de sizlerle oluyor. A101 market katalogları yeni indirimlerinde bulunan fırsatlarda Birkenstock bay/bayan terlik 199,00 TL (adet) ve Birkenstock bay/bayan terlik 119,00 TL (adet) ürünleri de sizlerle olurken bir diğer kampanyalı üründe Birkenstock bay/bayan terlik 229,00 TL (adet) sizlerle oluyor. Birileri bu fiyat ne, çok bu, çok pahalı diyor olabilir. Ancak marka ve kalitesi ile üstelik rahatlığı ile bu ürünler için kaçırılmaması gereken muhteşem bir kampanya... Siz de indirimden mutlaka faydalanın... Teşekkürler A101...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Haziran 2018 tarihinde, A101 28 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...