A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta önemli pek çok fırsat var. A101 23 Haziran 2018 aktüel ürün kataloglarında bulunan indirimlerde hafta sonu itibarıyla neler olduğuna bakalım. İlk olarak Yörsan ev tipi yoğurt 5kg ile indirim fırsatlarına başlayan market Karlıdağ tereyağı 550g indirimi ile devam etmiş. Bir başka indirimli aktüel ürün fırsatı Haftanın Yıldızları kampanyasında Tymbark meyveli içecek çeşitleri 1,70L sizlerle olmuş. Devamında Eti Hoşbeş gofret çeşitleri 142g ve Öncü domates salçası 1650g sunan market yine emsallerinden daha uygun fiyatı yakalamış görünüyor. Haftanın ve hafta sonunun yıldızı A101 23 Haziran kampanyası bu şekilde devam ediyor. Çerezya ayçekirdeği 250g indirimlerinde Doğuş Avantaj demlik poşet siyah çay 40’lı da sizlerle iken bir diğer üründe Zeo sızma zeytinyağı 1L bulunuyor. Ayrıca bu hafta ürünlerinde Billur tuz 500g, ABC toz deterjan 5kg da sizlerle olurken Gilette Mach3 yedek tıraş bıçağı 2’li ve Karpuz kg (23-24 Haziran) da var. Son ürün ise Soğan kg (23-24 Haziran) olarak sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Haziran 2018 tarihinde, A101 28 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...