A101 Aktüel denilince akıllara ne gelir, tabi ki fırsat ve indirim gelir. A101 28 Haziran 2018 perşembe aktüel ürün sayfalarında önemli kampanyalar yer almakta bulunuyor. Merakla beklenen ürünlerin yanı sıra pek çok yeni fırsat da var. İlk olarak görüyoruz ki sevilen ürün Aynalı banyo dolabı 73x60x14cm sizlerle oluyor. Bir diğer üründe Ayakkabı rampası sunan market ayrıca bu hafta Ayakkabı dolabı 90x70x93cm de sunmuş. A101 28 Haziran günü Dekoratif ayna 3’lü ve Toka çeşitleri de sunmuş olmakla beraber Kolye çeşitleri ve İnci kolye set gibi şık ürünleri de bünyesine katarak market raflarına yerleştirmiş oluyor. 28 Haziran itibarıyla sunulması beklenen A101 aktüel Aldın Aldın fırsatlarında mutfak ürünleri de dikkatlerden kaçmıyor. Bu hafta Arzum AR-1062 blender seti, Sinbo SSM-2517W Waffle makinesi, BlueHouse BH227MK su ısıtıcı, Aprilla ATR-5002 saç kesme makinesi gibi fırsatlar sizlerle oluyor. Bir diğer indirimli üründe King P747 buharlı ütü yer alıyor. Ayrıca sayfada Kale oto termos 25L ve Osram enerji tasarruflu ampul 23W de dikkatlerden kaçmıyor. A101 denilince akıllara gelen Verda porselen demlik emaye çaydanlık da sizlerle oluyor. Çelik termos 2L olarak sunulurken LAV markalı ürünlerin bir kısmı A101 ile indirime giriyor... Sayfada daha mutfak ürünü adına pek çok ürün var. Bunları bir kaç gün içinde daha detaylı biçimde inceliyoruz. Takipte kalınız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Haziran 2018 tarihinde, A101 28 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...