A101 28 Kasım aktüel ürünler kataloğunda harika fırsatlar başlıyor. Bu hafta 28 Kasım A101 kataloğunu incelemeye aldık. Hep birlikte fırsat detaylarına göz gezdirelim... Basılı görsel olarak yayınlanan katalogların ilk sayfasında genelde büyük ürün indirimleri oluyor. Bu hafta da TV ve Cep Telefonu kampanyaları kataloğun ilk sayfasında yerini almış. A101 takipçilerini daha fazl meraklandırmadan ürün incelemelerine başlıyoruz. İlk indirimli ürün HI-LEVEL 49" Ultra HD Smart Led Tv 1.999 TL olarak karşınıza çıkıyor. Bu harika kalitedeki ürünü ihtiyacı olanlar kaçırmasın diye sayfamızda detaylı olarak inceliyoruz. Bir başka ürün Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi 399 TL fiyatı ile 28 kasım Perşembe günü karşımıza çıkarılıyor. A101 aktüel ürünlerine bayılacaksınız. Fantom CC3500 Cyclone Elektrikli Süpürge 289 TL ve Samsung MS23K3515AW Mikrodalga Fırın 399 TL'ye indirimde... Ev ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan A101 market ürünlerinde daha pek çok fırsat var. Honor 9X Cep Telefonu 2.599 TL ve son olarak Honor 9 Lite Cep Telefonu 1.099 TL olarak kampanyalı ürünler arasında...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Kasım 2019 tarihinde, A101 28 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...