A101 aktüel 28 kasım 2019 katalogları büyük kasım indirimlerine hazır ve nazır… Bu haftanın en önemli indirimlerini sunacak olan A101 kataloglarında yüzler gülüyor. Hi-Level markalı TV, Fantom markalı süpürge, Samsung maralı mikrodalga ve Singer marka dikiş makinesi ile sizlerle olacak olan A101 market kataloglarında detaylar başlıyor. A101 28 Kasım günü başlayan Perşembe kampanyalarında ilk olarak HI-LEVEL 49’’ ultra hd smart led tv yer almakta… Ürün için 1999,00 TL fiyat var. 4K HDR özelliği ve akıllı TV olmasından kaynaklı uygulamaları da barındıran TV’de Vestel güvencesi var. USB, HDMI ve diğer özellikleri katalogda ayrıca belirtilmiş. Bu ürün için taksit avantajı da var. Tüm detayları görselden inceleme imkanınız bulunmakta olduğundan diğer indirimler ile devam edelim. Fantom CC3500 Cyclone elektrikli süpürge ürünü 289,00 TL fiyatı ile gelen tercih edilecek önemli ürünlerden biri… Yakın zamanda çokça istenen bu ürün 850W gücünde, 3 lt kapasiteli… 3 yıl garantili olan ürün 28 kasımda raflarda… Samsung MS23K3515AW mikrodalga fırın da sunan market 399,00 TL’den mikrodalganızı hazır ediyor. 2 yıl garantili olan ürün 23 lt kapasiteli ve oldukça yeterli… Son üründe ise Singer Promise 1408 dikiş makinesi sizlerle… Ürün 399,00 TL olarak geliyor. Kaçırılmayacak fırsatlarda A101 aktüel yine ilk sırada…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Kasım 2019 tarihinde, A101 28 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...