28 Kasım A101 aktüel beklenen indirimli ürünlerini takipçilerine katalogları aracılığıyla açıklıyor. A101 aktüel indirimlerini görmek için her hafta sayfamızı ziyaret edebilirsiniz... Aktüel Ürünler sayfamızda detaylı ürün incelemeleri ve hafta sonu katalogları yerini her hafta alıyor. Bu hafta ise 28 kasım 2019 A101 indirimlerini inceliyoruz. Tek tek incelediğimiz ürünler hakkında merak edilenleri sayfamıza yorum olarak gönderebilirsiniz. Basılı görsel olarak yayınlanan A101 kataloglarının ikinci sayfasında beyaz eşya ve matkap ürünlerine yer verilmiş. Hemen 28 kasım kataloglarını incelemeye başlayalım... İlk kampanyalı ürün SEG SNF 3700 A+ Nofrost Buzdolabı 1.799 TL olarak indirime giriyor. Ayrıca bu hafta beylerin dikkatine çekecek ürünler geliyor. HITACHI HiKOKI DS10DAL Şarjlı Matkap 699 TL, KLPRO KLDM1305 Darbeli Matkap 229 TL ve KLPRO KLDT10265 Dekupaj Testere 209 TL fiyatı ile 28 Kasım tarihinden itibaren A101 aktüelde görücüye çıkarılıyor. Bir başka ürün KLPRO KLZZR112 Lazer Hizalama 249 TL olarak satışta yerini alıyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Kasım 2019 tarihinde, A101 28 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...