A101 aktüel ürünleri 28 kasım indirimleri tüm hızı ve kalitesi ile geliyor. HITACHI HiKOKI DS10DAL Şarjlı Matkap ile başlayan kampanyalarda 3 yıl garanti avantajı var. Bu ürün için A101 aktüel 699 TL fiyat belirtmiş görünmekte… Elektronik hız ayarı bulunan ürün 2 vites ve maks. 36Nm tork ile 21+ tork kademesine sahip… Entegre LED lambası ile daha rahat çalışılmasını sağlanan ürün taşıma çantası ile geliyor. 30 Dakika akü şarj süresine sahip üründe 10mm tek kovanlı anahtarsız mandren ve ürün için taksit avantajı da sizlerle… A101 aktüel ürünlerinde 28 Kasım indirimlerinde KL markalı ürünler de sizlerle. KL PRO KLDM1305 Darbeli Matkap 229 TL fiyatı ile bu hafta dikkat çeken kaliteli fırsatlardan biri olarak sizlerle… Kargo ile adrese ücretsiz teslimat avantajına sahip ürün 7 iş günü içerisinde teslimat garantisi de sunmakta… 3 yıl garantili olan bu ürün kaçmaz. KL PRO KLDT10265 Dekupaj Testere 209 TL olarak ev son olarak ise KL PRO KLZZR112 Lazer Hizalama 249 TL’den satılıyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Kasım 2019 tarihinde, A101 28 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...