A101 aktüel ürünler kataloğunu birazdan sizlerle paylaşacağız. A101 28 Mart kataloglarında harika ürünler yerini aldı. Bu hafta deterjan ürünlerinde, gıda ürünlerine kadar her ürünü kataloglarda görebileceksiniz. 28 Mart 2019 aktüel ürünlerinde hem uygun hem kaliteli ürünler görmeye hazır olun. Bu haftanın ürünlerini incelemeye başlıyoruz. Clear şampuan 500 ml- Clear Şampuan 180 ml 24,90 TL olarak satışa sunuluyor. Bu muhteşem ikiliyi kullananlar için harika bir fırsat… Mendiva ıslak cep mendili 6,95 TL ve ABC sıvı deterjan 18,95 TL olarak raflarda göreceğiniz gözde ürünler arasına girdi. Çiçeğim toz deterjan 9 kg 29,95 TL ve sufy mikrofiber temizlik bezi 4’lü 6,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bu hafta gıda ürünlerine bakacak olursak… Çikolata sevenler bu kataloğu görünce çok mutlu olacak. Ülker antep fındıklı beyaz çikolata 5,25 TL, Ülker beyaz çikolata 80 g 3,95 TL ve Ülker laviva bisküvili çikolata 1,25 TL olarak kampanyada… Ayrıca bu hafta Ülker coco star çikolata kaplı Hindistan cevizli dolgulu bisküvi 7*22 g 3,95 TL muhteşem fiyatı ile sizlerle buluşmaya hazır.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Mart 2019 tarihinde, A101 28 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...